قوانین سایت میهن استون

1- وب سایت میهن استون ، یک وب سایت تخصصی راهنمای خرید و فروش سنگ های ساختمانی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب سایت به عنوان یک نشریه الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها میداند.

2- لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت میهن استون هیچ مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

3- کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی info@mihanstone.com ، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند

4- مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر هفت روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم، نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

5- در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

6- در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.

7- در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مسئول مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت

8- هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

9- بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر میهن استون به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

10- هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت میهن استون بدون اخذ مجوز کتبی از گروه میهن استون غیر مجاز و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی گروه میهن استون را در پی خواهد داشت.

11- استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت میهن استون پیگرد قانونی خواهد داشت.